• Slayt
 • Slayt
 • Slayt
 • Slayt
 • Sayın Aktaş Derneğimizi Ziyaret etti.

   

   

   

   

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hemşerimiz Alinur AKTAŞ  Derneğimizi ziyaret ettiler. Dernek Başkanımız İbrahim KARAÇİN, Yönetim Kurulu ve Dernek Üyelerimiz Adına Hoşgeldiniz diyerek, kısaca Derneğimizin faaliyetleri  ve Bursa’daki Elazığlılar hakkında bilgilendirme yaptı. 

  Sayın AKTAŞ sebebi ziyaretinin gecikmiş olan bir taziye ziyareti ve tanışma amaçlıdır. Türkiye’nin İlk Seçilmiş Elazığ Hankendi Belde Belediye Başkanı Hanife TÖRE’ nin vefatı hepimizi üzmüştür. Kendisine ALLAH’tan rahmet, Değerli Hemşerilerime Başsağlığı diliyorum. 

  Elazığ’ımızın yetiştirmiş olduğu Eğitim ve Siyaset dünyasının duayen isimlerinden Hanife TÖRE Türk Kadını Adına önemli bir Şahsiyettir dedi.

  Sayın AKTAŞ,  siz Hemşerilerim ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Annem Aslen Elazığlı, Miyadınlı Şeyh Mehmet Efendi’nin torunuyum.  Babam İnegöllü. Annem Ölmeden Elazığ’a birkaç defa beraber dayılarımı ziyarete gittik. Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Naci AKARSU, akrabalarını tanıdığını belirtmesi ve Sayın AKTAŞ’ a  siz dayınıza benziyorsunuz. Dayınız uzun boylu yakışıklı bir adamdı demesi üzerine heyecanlı ve duygusal anlar yaşandı. Sayın AKTAŞ, bundan böyle Derneğimizi sık sık ziyarete geleceğim. Burada sizlerle olmaktan çok mutlu oldum dedi.

   Sayın AKTAŞ kısaca Bursa Büyükşehir Belediyesi ve şehrin sorunları hakkında bilgiler aktararak, yeniden seçilmesi halinde Bursa’mızı yaşanabil bir şehir haline getireceğim,  ALLAH’ ın izni siz Bursalı hemşerilerimin desteği ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı  seçilmem halinde, bilgi ve tecrübelerim ile Bursa’mızı Modern bir kent yapacağım. İnegöl’de 13 yılda yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır diyerek hepinize hayırlı akşamlar diliyorum dedi.

  Dernek Başkanımız İbrahim KARAÇİN Sayın Alinur AKTAŞ’ a Elazığ’ın sembolü Çayda Çıra Tablosu hediye ederek,  ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirterek kendilerine teşekkür etti.

   

   

  1 2 3 4

   

  5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

  Bir Yorum Yazın

  Foto Galeri
  Ocak 2022
  P S Ç P C C P
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31