• Slayt
 • Slayt
 • Slayt
 • Slayt
 • ELAZIĞ’I YERİNDE TANITIM GEZİSİ.

   

  Bursa Elazığ Kültür Dayanışma Derneğimizin düzenlemiş olduğu Elazığ’ı yerinde tanıtma programı çerçevesinde, geçen sene 12 kişilik bir ekibin ardından bu sene de  24 kişilik bir ekiple Elazığ’a gittiler.

  Derneğimizin Kurucu ve Eski  Yönetim Kurulu Üyesi, Gezinin organizatörlüğünü yapan Değerli Hemşerimiz Sayın Av. Olcay GÖÇÜM  Bey’in öncülüğünde gerçekleşmiştir.

  Bursa Elazığ Kültür Derneği Başkanı Çok Kıymetli Hemşerimiz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Denetçi Sayın İbrahim KARAÇİN, Bursa Kızılay Derneği Şube  Başkanı  ve Değerli İşadamı  Sayın Davut GÜRKAN, Bir Yılmaz İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı  Sayın Fehmi YILMAZ, Doruk Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Değerli Hemşerimiz Ömer Yavuz NAMLI, Bursadaki Kanaat Önderleri, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Bürokratlar ile birlikte gittikleri Elazığ da Kendilerini Bursa da uzun Yıllar görev yapmış  Çok Değerli  Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı  Osman KÖSE, Elazığ Kanaat önderleri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları karşıladılar.

  Derneğimizin Kültürel faaliyetlerinden biri, Elazığ Kültürünü yaşamak, yaşatmak ve tanıtmaktır.

  Bu kapsamda düzenlenen gezi ile  İlimize giden misafirlerimizi Elazığ’ ın eşsiz Tarih ve Kültür Mirası Evliyalar Diyarı İlim İrfan Ocağı ‘’HARPUT’’ başta olmak üzere çeşitli yerleri gezdiler.

  Kapalı çarşıda Yöremize ait Muhteşem organik ürünlerden tattılar.

  Misafirlerimiz  Kadim Şehir Elazığ ve Kadirşinas İnsanlarına hayran kaldılar.

  Şehrimizi yerinde Ziyaret ederek Elazığ’ımızı bizleri onurlandıran birbirinden Değerli Misafirlerimize ve Organizasyonda emeği geçen tüm Hemşehrilerimize, Bursa Elazık Kültür Derneği adına

  Şükranlarımızı arz ediyoruz.

   

   

   

  Bir Yorum Yazın

  Foto Galeri
  Ocak 2022
  P S Ç P C C P
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31